BMD 2.6 skrydžio valdymo HMC5983 didelio tikslumo magnetinio lauko jutiklis temperatūros kompensavimas magnetoresistive kompasas

€10.72

Prieinamumas: Yra sandėlyje

i360

Modelis: CJMCU-117

BMD 2.6 skrydžio valdymo HMC5983 didelio tikslumo magnetinio lauko jutiklis magnetoresistive kompasas

Su temperatūros kompensacija

Modulis naudoja raudonos sunkiųjų aukso amatų aukštos kokybės

BMD 2.6 skrydžio kontrolės išorės didelio tikslumo magnetometrai kompasas jutiklis, kompasas

Plug and play) su montavimo fiksuotojo skylę, siekiant palengvinti montavimą

Šie nurodymai yra tik informacinio:

Išorinis magnetometrai su BMD Naudojant 2.5

Jei you\\'re problemų su magnetinių triukšmo įtakos jūsų kompasas laive APM 2.5 valdybos galite, kad norite pereiti į išorinį kompasas, kad jūs galite prijungti toliau nuo triukšmo šaltinių, tokių kaip varikliai. Čia\\ \ 's, kaip: Instrukcijos Žingsnis po žingsnio

1) Pirkimo Magnetometrai breakout valdybos HMC5883LMake, kad 3DR valdyba. Tikrai yra nustatyti naudoti 3.3 v (su BMD I2C uosto naudoja s 2.5 3.3 v, ne 5 v turite). Keisti 3DR lenta, nes jis yra vežamos iš 3DR su 5 voltų megztinis nustatyti, kaip parodyta žemiau.

2) Ne žemiau nuotraukos iškirpti, jumper Ieško pėdsakų viduryje APM valdyba. Pasyvina SDA linija valdybai s vidaus magnetometrai atvaizdavimas, ji inertiška.

3) APM 2,5 jungtis reikia pin 4 DF13 jungtis I2C, tokių kaip Vieną thisOff vienas ir Supjaustyti juostelės ir skardos keturių laidų.

4) Prijunkite DF13 s laidus į \\'4 kompasas breakout laive. Atkreipkite dėmesį, kad laidai bus ne vienas prie vieno. Pin DF13 jungtis bus ne 1 eikite į pin 1 kompaso valdyba. Standartinis 3DR kabelis turi vieną raudoną laidą ir trys juodi laidai. Pakeisti savo laidą spalvų atitinkamai. Lituoti laidus taip: Vielos Raudona Pabaigos jungtį (+3.3 v) eina į VCC arba +3.3 v pad kompasas valdybos skaitykite etiketes laive vietos Tai vielos arčiausiai interjero apie APM 2.5 valdyba. Šalia raudona viela Viela (SCL) į LAT pad eina kompasas valdyba. Šalia vielos šalia raudona viela Viela (eina), kad SDA pad kompasas valdyba. SDA Viela pabaigos jungtis Juoda (žemė) eina žemės trinkelėmis dėl kompaso valdyba. Tai yra viela, kuri yra arčiausiai krašto APM 2.5 valdyba.

5) Kalno kompasas valdybos viršutinė plokštė iš savo quad. Dvipusis, putų juosta veikia gerai tai. Orientacija į valdybos klausimus. Žemiau pateiktame paveikslėlyje, mes\\'ve montuojamas valdybos dalių su kaiščiais į priekį Pastaba, kuria kryptimi jūs. Mount valdybos reikės keisti - jums programinę įrangą su šia orientacija, kaip paaiškinta toliau.

6) Pakeisti, kaupti ir įkelti programinės įrangos, jūsų kompasas valdybos orientacijos. Jums turi būti suteikta galimybė įkelti programinę įrangą iš Arduino IDE norėdami užbaigti šį žingsnį. Į "APM_Config.h" rasite pakomentavo pareiškimą, pvz.:

MAG_ORIENTATION AP_COMPASS_COMPOENTS_DOWN_PINS_FORWARD //#define

Dėl orientacijos parodyta paveikslėlyje aukščiau, pavyzdžiui, jūs turėtumėte pridėti šį pareiškimą, tiesiog žemiau pakomentavo pareiškimą aukščiau taip:.

MAG_ORIENTATION AP_COMPASS_COMPONENTS_UP_PINS_FORWARD #nustatyti

Galite rasti Jums sąrašą visų galimų kryptys MAG_ORIENTATION vėliava AP_Compass_HMC5843.h biblioteka, įskaitant kryptis tiek 3DR ir Sparkfun lentos.

7) Tai Jei pirmą kartą programinės įrangos įkėlimas iš IDE įsitikinkite, kad šis pareiškimas yra uncommented:

CONFIG_APM_HARDWARE APM_HARDWARE_APM2 #nustatyti

8) Rinkti, ir Įkelti pakeista programinės įrangos Išsaugoti

9) kompasas valdybos Išbandyti ir smagiai plaukioja su dabar stabili kompasas!

Žymos:Magnetinis Kompasas, Kompasas Jutiklis, Kompasas Apm, Pigūs Kompasas Magnetinio, Aukštos Kokybės Jutiklis, Kompasas, Kinijos Compass Apm Tiekėjų.

Pakuotės Svoris 0.05kg (0.11lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 13cm x 12cm x 5cm (5.12in x 4.72in x 1.97in)
Sąlyga NAUJAS
Prekės Pavadinimas BiNFUL
Suderinamos Prekės/Modelis Nėra
Tipas Įtampos Reguliatorius
Maitinimo Įtampa Kita

Parašykite savo atsiliepimą!

BMD 2.6 skrydžio valdymo HMC5983 didelio tikslumo magnetinio lauko jutiklis temperatūros kompensavimas magnetoresistive kompasas

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai